درباره

مدلینک

شرکت مدلینک در سال 1370 به همت مرحوم خانم ژاله هرن با هدف دسترسی بیماران نیازمند به جدیدترین متدها و ابزارهای نوین پزشکی از طریق تامین لاینقطع اقلام مورد نیاز و افزایش سطح دانش پزشکان محترم تأسیس شد.

این شرکت در راستای ارائه محصولات درمانی و تشخیصی با کیفیت و خدمات درمانی نوین، گستره فعالیت‌های خود را در حوز‌ه‌های متعدد در اقصی نقاط ایران بسط داده است.

شعار ما، عرضه کالای مرغوب به بیماران نیازمند به طریق انتخاب محصول درست، به روش حمل درست، از مجاری درست، توسط پرسنل مجرب و آموزش‌دیده و تحویل در زمان درست است.

به همین منظور، شرکت مدلینک جهت دستیابی به هدف خود، و دسترسی بیماران نیازمند به خدمات درمانی مناسب، خود را متعهد به همکاری با دستگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات درمانی می‌داند.

ما به ‌عنوان شریکی قابل اعتماد برای کلیه مراکزی طرف قرارداد، تعامل سازنده‌ای را با کلیه مراکز درمانی داریم، تعهد به کسب‌‌و‌‌کار اخلاقی و مسئولانه، سرلوحه مدیران ماست، در این راه از بالاترین استاندارهای جهانی در کیفیت و شفافیت عمل می‌کنیم تا بتوانیم شیوه‌های درمانی نوین و مناسب هر گروه از بیماران را در زمان مناسب در اختیار آنها قرار دهیم.